KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17212024
nr 1721 2024
Träsnitt
Erkki Tanttu (1907-1985), "Flyktingar". Signerad, daterad 1936. Bildmått: 25x30 cm, yttermått inklusive ram: 45x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 september 2025
kl 18:05:57
29/8 12:07:32